Новини

29 Квітня, 2021 р., 16:03
Наближається Великдень і поминальні дні. За усталеною традицією жителі громад будуть віддавати шану померлим близьким і родичам покладанням квітів до їхніх могил. Щоб не спричиняти накопичення старих пластикових квітів та вінків, альтернативним варіантом є взагалі не нести їх на цвинтар. Краще принести на могилу живі квіти, які ніякої шкоди довкіллю не спричинять. Церковнослужителі закликають пом'янути рідних молитвою, посадити чи принести живі квітами та лампадки.
28 Квітня, 2021 р., 15:13
Дружній колектив Миргородської районної ради турбується про благоустрій прилеглої території, тож на весняне прибирання вийшли усі разом. Толоку довелося проводити кілька днів поспіль, зважаючи на примхи погоди. Спочатку очистили двір від сміття та вивезли його. А вже потім взялися за наведення ладу – пофарбували огорожі та побілили дерева.
28 Квітня, 2021 р., 10:39
27 квітня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської районної державної адміністрації Віктор Іваненко з робочим візитом відвідали Гадяцьку міську територіальну громаду.
23 Квітня, 2021 р., 16:30
23 квітня депутати Миргородської районної ради працювали у профільних комісіях. Таким чином, усі питання, внесені на порядок денний шостої сесії, детально обговорили на комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій; на комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства; на комісії з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів; та на комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції. У рамках засідання голови комісій проінформували своїх колег про стан виконання рішень, прийнятих восьмою каденцією депутатів за кінець минулого року та перший квартал 2021-го.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора