У Миргороді вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні

Дата: 26.11.2021 16:42

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів у Сквері Скорботи відбулося покладання. У заході взяли участь голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, консультант голови з питань внутрішньої політики та комунікації зі ЗМІ Ольга Ошека, перший заступник голови Миргородської  РДА Віталій Дяківнич, міський голова Миргорода Сергій Соломаха, громадськість.

Сквер Скорботи – особливе місце пам'яті для жителів Миргорода. У  1932-33 роках минулого століття на цьому місці знаходився дитячий будинок, а нині тут знаходиться Меморіальний комплекс жертвам голодоморів, пам’ятний знак та Музей трагедії Голодомору 1932-1933 років.

«Голодомор – це чорна сторінка нашої з вами історії. Наша пам'ять про невинно убієнних голодом вічно горітиме, мов полум’я свічі.» - відзначила Наталія Гирка.