31 Травня, 2021 р., 07:57
Тридцять першого травня - день народження депутата Миргородської районної ради Олександра Сілютіна
28 Травня, 2021 р., 08:57
Аби дізнатися більше про життя у громадах Миргородського району, про роботу депутатського корпусу восьмого скликання, про діяльність Миргородської районної ради, дивіться короткий дайджест новин у програмі «НОВИНИ МИРГОРОДЩИНИ».
27 Травня, 2021 р., 09:13
Щоби краще познайомитися із громадою, вивчити її проблемні питання та окреслити перспективи, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської райдержадміністрації Віктор Іваненко 26 травня відвідали Великосорочинську громаду.
25 Травня, 2021 р., 16:08
25 травня у приміщенні Миргородської районної ради представили начальника Миргородського районного управління Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.
21 Травня, 2021 р., 12:38
20 травня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської райдержадміністрації Віктор Іваненко здійснили робочий візит до Комишнянської селищної громади.
21 Травня, 2021 р., 09:43
20 травня відбувся виїзний семінар з актуальних питань щодо законодавчих змін для представників територіальних громад Миргородського району, який провели фахівці Департаменту агропромислового розвитку та Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської облдержадміністрації.
20 Травня, 2021 р., 15:01
Традиційний вишитий одяг – це унікальний код українського етносу, в якому зашифровані обереги та знаки. Ми носимо його із задоволенням на свята, та прикрашаємо ним свої будні.
19 Травня, 2021 р., 17:46
19 травня у Полтаві відбулися загальні збори обласної асоціації органів місцевого самоврядування, на якому прозвітували про роботу колегіального органу та обрали новий керівний склад. У роботі взяли участь голова Полтавської обласної ради, голова асоціації Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та представники громад, які входять до складу асоціації.
18 Травня, 2021 р., 10:04
Шановні працівники музеїв Миргородщини, прийміть щирі вітання до професійного свята!