18 Травня, 2021 р., 09:24
Сьогодні, 18 травня, в Україні День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
14 Травня, 2021 р., 16:40
14 травня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка разом із колегами, головами Полтавської, Кременчуцької , Лубенської рад Михайлом Кононенком, Антоном Самаркіним, Тетяною Качаненко зустрілися із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.
13 Травня, 2021 р., 12:22
12 травня у Полтаві відбулися фінальні змагання спартакіади серед збірних команд депутатів усіх рівнів. Їх особливістю цього річ стала кількість команд, які презентували 4 райони області: Полтавський, Кременчуцький, Миргородський та Лубенський. У складі збірної команди Миргородщини взяли участь 25 учасників, серед яких – депутати Миргородської районної, Полтавської обласної, сільських та селищних рад, голови громад.
12 Травня, 2021 р., 17:10
12 травня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та радник голови Михайло Коркішко взяли участь в онлайн-нараді Української асоціації районних та обласних рад. На якій обговорили актуальні питання діяльності районних рад по всій Україні, зокрема це питання передачі майна спільної власності у власність територіальних громад, повноважень районних рад, змін до законодавчих актів. Відкрив нараду Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.