Новини

15 Грудня, 2020 р., 14:46
Шановні працівники судів! У вашій фаховій спільноті працюють винятково службовці, які мають не лише зразкові професійні якості, а ще й високі моральні цінності. Кожен із вас вірою і правдою служить інтересам громадян та держави. А це - найголовніше у наш час побудови та зміцнення громадянського суспільства. Створення дієвої системи правосуддя, утвердження загальнодемократичних засад судочинства, підвищення рівня правосвідомості в українському суспільстві, ставить перед вами високі вимоги, яким ви повною мірою відповідаєте.  У день професійного свята бажаю вам життєвої наснаги та нових здобутків на професійній ниві. 
14 Грудня, 2020 р., 17:27
 14-го грудня ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС та представники влади вшанували героїв-чорнобильців покладанням квітів до підніжжя пам'ятника у Сквері Чорнобильської Слави.  Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка взяла участь у покладанні, хвилиною тиші вшанувала світлу пам'ять тих ліквідаторів, яких уже немає поряд з нами, а також поспілкувалася з героями сьогодення, які у 1986-му перебували у вирі катастрофи.
14 Грудня, 2020 р., 10:19
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!
13 Грудня, 2020 р., 08:54
Одинадцятого грудня відбулося засідання другої сесії депутатів Миргородської районної ради восьмого скликання. Окрім 38-ми присутніх депутатів, у приміщенні районної ради зібралися голови районних державних адміністрацій новоутвореного району, очільники кількох громад, керівники профільних відділів та управлінь, а також засоби масової інформації. Провела засідання голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.
10 Грудня, 2020 р., 20:02
У переліку питань, внесених на пленарне засідання другої сесії Миргородської районної ради, чільне місце займають ті, які повязані з передачею майна спільної власності у комунальну власність громад. 
10 Грудня, 2020 р., 11:35
У рамках підготовки до сесії голова Миргородської районної ради Наталія Гирка провела засідання погоджувальної ради з головами депутатських фракцій.
07 Грудня, 2020 р., 12:08
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Миргородщини! Прийміть вітання з нагоди нашого спільного свята - Дня місцевого самоврядування.
04 Грудня, 2020 р., 17:40
Четвертого грудня у рамках підготовки до чергового засідання сесії Миргородської районної ради відбулася нарада з питань передачі об'єктів спільної власності сіл та селищ району, які знаходяться на території Миргородської міської територіальної громади, у її комунальну власність.
04 Грудня, 2020 р., 09:53
Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».  У черговому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.
04 Грудня, 2020 р., 09:32
Шановні військовослужбовці Збройних сил України, учасники бойових дій та ветерани військової служби!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора