22 грудня – День енергетика України

Дата: 22.12.2021 10:31

Фото без описуШановні працівники галузі енергетики Миргородщини, ветерани!

Кожного року 22 грудня ви отримуєте вітання до професійного свята, вам адресують слова підтримки. Наголошу на виключній ролі вашої професії в усіх галузях нашого життя. Електроенергія – це базове благо кожної домівки, кожного підприємства та об’єкту інфраструктури. Тому величезна подяка всім тим, хто присвятив цій галузі трудове життя, хто свою щоденну наполегливу працю спрямовує на суспільну користь та забезпечує електричною енергією для повсякденних потреб більш ніж 200 тисячне населення Миргородського району.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Бажаю усій когорті працівників галузі енергетики Миргородщини міцного здоров’я, злагоди в родинах, злагодженої роботи та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія Гирка