Керівник ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан зустрівся з керівниками громад

Дата: 21.12.2021 11:28

Підбиваючи підсумки року, керівник ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан зустрівся з очільниками громад Полтавщини, які найактивніше співпрацювали з підприємством та виділили найбільше коштів відносно бюджетів громад на співфінансування доріг.

Серед запрошених – і представники Миргородщини - голова Ромоданівської громади Олександр Верещака та голова Сергіївської громади Ігор Лідовий. Ромоданівська селищна громада виділила на співфінансування дорожних робіт 8,1% від надходжень, що складає 2,5 млн грн. Сергіївська сільська громада - 13% від надходжень за 9 місяців, що складає 5 млн грн.

Олексій Басан подякував громадам за співпрацю та злагоджену результативну роботу.