24 грудня в Україні відзначають День працівників архівних установ

Дата: 24.12.2021 08:32

Шановні працівники архівних установ Миргородщини!

Вітаю вас із професійним святом, яке щороку відзначається 24 грудня. Велика когорта службовців архівів нашого краю активно трудиться нам тим, щоб у повному порядку та відмінній комплектації збереглися важливі документи, щоб був забезпечений доступ кожного громадянина до них за потреби. Представникам вашої професії притаманний особливий педантизм, що накладає відбиток на всі сторони життя, і це беззаперечний плюс. Адже архівна спадщина – це сукупність фондів, які зберігають нашу з вами історію для наступних поколінь та відкривають нам нові та забуті сторінки багатої історії.

Адресую вітання всім причетним до цієї благородної та гідної пошани професії. Бажаю вам злагоди та миру, міцного здоров’я – кожній родині, професійних успіхів та здобутків. Зі святом!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА