12 Березня, 2021 р., 20:16
12 березня відбулася п’ята позачергова сесія Миргородської районної ради, яку провела голова Наталія Гирка. На засіданні депутати розглянули 6 питань порядку денного, які стосувалися бюджету Миргородського району.
10 Березня, 2021 р., 16:42
На засіданні робочої групи з питань аналізу проекту рішення районної ради по залишках коштів районних бюджетів ліквідованих районів, яке відбулося минулої п’ятниці, було детально обговорено звернення від депутатів районної ради про невідкладність вирішення фінансових питань. У підсумку засідання райдержадміністрації отримали рекомендації по підготовці пропозицій для цільового використання коштів.
09 Березня, 2021 р., 14:26
У Миргороді до 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбувся тематичний захід та покладання квітів за участі голови районної ради Наталії Гирки, представників районної, міської влади та громадськості.
05 Березня, 2021 р., 15:48
Шановні жительки Миргородського краю!
05 Березня, 2021 р., 15:38
Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка 2 березня підписала розпорядження «Про створення робочої групи з питань аналізу проекту рішення районної ради по залишках коштів районних бюджетів ліквідованих районів», відповідно до нього вже 5 березня відбулося засідання.
04 Березня, 2021 р., 16:06
За ініціативою Полтавської обласної державної адміністрації у Миргороді 4-го березня відбулася фахова консультація з питань перспектив розвитку пасажирського автомобільного транспорту для громад Миргородського району.
03 Березня, 2021 р., 11:45
За матеріалами сайту https://decentralization.gov.ua/, Верховна Рада України 2-го березня у першому читанні прийняла за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.
03 Березня, 2021 р., 09:43
 2 березня за ініціативи Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відбулася робоча нарада на тему: «Проблеми районних рад Полтавщини та шляхи їх подолання у контексті децентралізації».
27 Лютого, 2021 р., 08:36
Двадцять сьомого лютого - день народження  депутата Миргородської районної ради Ігоря Діденка
26 Лютого, 2021 р., 20:01
Цьогоріч вся українська спільнота відзначає 150-річчя від дня народження відомої на увесь світ поетеси, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки.