16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2021 08:02

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Миргородського краю!

Прийміть щирі вітання у день вашого професійного свята! Завдяки вам більше 200 тисяч жителів Миргородщини кожного дня вчасно дізнаються про різні події з життя міста та села, країни, та світу. Ви завжди тримаєте руку на пульсі подій краю, неупереджено, оперативно та фахово подаєте інформацію. У нашому житті важко переоцінити роль сучасних інформаційних технологій, новітніх засобів зв’язку та комунікації, яким ви приділяєте достатню роль у професійному житті.

Вітаю всіх, хто причетний до комунікації у широкому розумінні цього слова – журналістів, редакторів, операторів відео- та звукозапису, фахівців телекомунікацій, інтернет-провайдерів.

Бажаю натхнення і процвітання, гарного настрою. Нехай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані! Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності! Міцного здоров'я, миру та благополуччя вам і вашим сім'ям!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА