13 Січня, 2021 р., 17:51
13 січня відбулася нарада, на якій детально обговорили стан справ по передачі майнових об'єктів у комунальну власність територіальних громад. Нараду провели голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської РДА Вікторія Ємець. До діалогу запросили представників Комишнянської, Ромоданівської, Великосорочинської та Миргородської громад. У фокус обговорення потрапили всі об'єкти освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту. Наталія Гирка вкотре наголосила, що процедура зміни власника об'єктів повинна пройти невідчутно для жителів громад.
13 Січня, 2021 р., 12:28
Тринадцятого січня - день народження  депутата Миргородської районної ради Ірини Даниленко
06 Січня, 2021 р., 20:01
Відеовітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Різдвом Христовим
30 Грудня, 2020 р., 20:14
 У Петрівцях, що входять до Миргородської територіальної громади, побудували амбулаторію сімейної медицини. Вона стала однією з десяти на Полтавщині, яка 30 грудня отримала відповідні документи від керівництва області.
29 Грудня, 2020 р., 17:44
29 грудня у Лохвиці під головуванням очільниці Миргородської районної ради Наталії Гирки відбулася робоча нарада. У ній взяли участь: голова Лохвицької РДА Тетяна Костенко, голова Лохвицької територіальної громади Віктор Радько, голова Заводської територіальної громади Віталій Сидоренко, заступник голови Сенчанської територіальної громади Юрій Батечко, радник голови Миргородської районної ради Михайло Коркішко, депутати Миргородської районної ради Володимир Севастьянов, Олександр Сілютін та Олександр Петренко, керуюча справами виконавчого апарату Лохвицької районної ради Оксана Литвиненко.
29 Грудня, 2020 р., 15:17
З першого січня 2021 року змінюється графік роботи ради.
28 Грудня, 2020 р., 18:13
28 грудня відбулася виїздна робоча нарада, яку провела голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.
28 Грудня, 2020 р., 13:20
У результаті адміністративно-територіальної реформи до складу новоутвореного Миргородського району увійшли Великобагачанський, Гадяцький, Лохвицький та Шишацький.