13 Грудня, 2020 р., 08:54
Одинадцятого грудня відбулося засідання другої сесії депутатів Миргородської районної ради восьмого скликання. Окрім 38-ми присутніх депутатів, у приміщенні районної ради зібралися голови районних державних адміністрацій новоутвореного району, очільники кількох громад, керівники профільних відділів та управлінь, а також засоби масової інформації. Провела засідання голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.
10 Грудня, 2020 р., 20:02
У переліку питань, внесених на пленарне засідання другої сесії Миргородської районної ради, чільне місце займають ті, які повязані з передачею майна спільної власності у комунальну власність громад.
10 Грудня, 2020 р., 11:35
У рамках підготовки до сесії голова Миргородської районної ради Наталія Гирка провела засідання погоджувальної ради з головами депутатських фракцій.
07 Грудня, 2020 р., 12:08
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Миргородщини! Прийміть вітання з нагоди нашого спільного свята - Дня місцевого самоврядування.
04 Грудня, 2020 р., 17:40
Четвертого грудня у рамках підготовки до чергового засідання сесії Миргородської районної ради відбулася нарада з питань передачі об'єктів спільної власності сіл та селищ району, які знаходяться на території Миргородської міської територіальної громади, у її комунальну власність.
04 Грудня, 2020 р., 09:53
Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».  У черговому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.
04 Грудня, 2020 р., 09:32
Шановні військовослужбовці Збройних сил України, учасники бойових дій та ветерани військової служби!
02 Грудня, 2020 р., 17:16
Другого грудня відбулася нарада за участі радника голови Миргородської районної ради Михайла Коркішка, голови Миргородської райдержадміністрації Вікторії Ємець, заступника Миргородського міського голови Олександра Гуржія та голів Комишнянської селищної ради Володимира Харченка, Великосорочинської сільської ради Олександра Тищицького, Ромоданівської селищної ради Олександра Верещаки.
26 Листопада, 2020 р., 06:58
Розпочав функціонувати Telegram-канал Миргородської районної ради, за допомогою якого виконавчий апарат районної ради оприлюднює оперативну інформацію щодо діяльності ради.
21 Листопада, 2020 р., 07:00
Шановні миргородці! День Гідності та Свободи – незаперечний доказ відродження української нації, нашої країни.