1 вересня – День знань

Дата: 01.09.2021 11:50

Дорогі школярі та студенти, шановні педагоги та батьки!

Першого вересня починається нова, надзвичайно хвилююча сторінка життя, наповнена новими знаннями, мудрістю та численними здобутками. Це свято є особливим для дітей, які вперше сідають за парти та поринають у навчальний процес; для випускників, які з ентузіазмом здобувають нові знання, потрібні для самореалізації у дорослому житті та професії; та для педагогічних працівників, які попри всі випробування, віддаються роботі на всі сто відсотків.

Нехай День знань відкриває нові можливості для вагомих здобутків. Хай цей навчальний рік принесе удачу та подарує відмінні успіхи й золоті медалі перемог.

Бажаю численній когорті школярів та студентів Миргородщини впевнено йти назустріч новим знанням, а педагогічним працівникам - набратися сил і терпіння для того, щоб дарувати знання та робити навчальний процес продуктивним. Зі святом!

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА