Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з нагоди Дня підприємця

Дата: 05.09.2021 08:11

Шановна спільното підприємців Миргородського району!

Традиційно у першу неділю вересня ми вітаємо вас зі святом. На теренах нашого краю багато підприємців, і кожен з вас обрав собі справу до душі. Ви щодня наполегливо працюєте над тим аби виготовляти унікальну продукцію, надавати якісні послуги, створювати робочі місця та наповнювати бюджети громад, та головне - бути конкурентоспроможними на ринку. Ви точно знаєте яким нелегким є шлях до успіху, як мати талант і бажання постійно розвиватися.

З нагоди професійного свята приймайте найщиріші вітання й побажання впевнено йти до висот та завжди бути на передових позиціях. Впевненості у власних силах, мінімального ризику в діяльності, міцного здоров’я та незламної віри для втілення нових бізнес-проектів. Натхнення й мудрості для здійснення задумів, добробуту кожній родині!

З повагою, голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА