28 Січня, 2021 р., 18:48
Під керівництвом голови Миргородської районної ради Наталії Гирки 28 січня відбулася зустріч громад Великобагачанського краю, у якій взяли участь представники Білоцерківської, Великобагачанської, та Гоголівської громад. Спільно обговорили передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад у власність кожної громади. Дане питання включене до порядку денного пленарного засідання сесії.
27 Січня, 2021 р., 18:54
27 січня у залі засідань Миргородської районної ради відбулося розширене засідання постійної комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля. Провели засідання голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова бюджетної комісії Оксана Кулик.
27 Січня, 2021 р., 15:42
 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. До цієї дати у Миргороді відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку "Скорботна мати". Взяв у покладанні заступник голови Миргородської районної ради Олег Карабка, разом із представниками міської влади та членами громадської організації "Миргородська єврейська громада". Учасники  зібрання вшанували світлу пам'ять єврейського населення, яке було знищене нацистами. За підрахунками істориків, на місці, де зараз височіє памятник, 28 жовтня 1941 року нацисти розстріляли понад 400 мирних жителів, серед яких були літні люди та маленькі діти. Усі прийдешні покоління пам'ятають про цю трагічну сторінку історії та віддають шану своїм безневинним співвітчизникам - жертвам нацизму.
23 Січня, 2021 р., 14:29
Депутати районної ради звернулися до ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення, зокрема О1712173 Вирішальне-Залізняки-Комишня, О1702026 Рашівка-Савинці-Великі Сорочинці, О171-2158 Лохвиця-Вирішальне-Лубни та ін.
23 Січня, 2021 р., 14:14
Депутат районної ради Олександр Борис звернувся до ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» щодо ремонту трасового огородження на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О1702034 Гадяч-Миргород у с.Сари.
22 Січня, 2021 р., 16:48
У рамках підготовки до чергової сесії Миргородської районної ради відбулася робоча нарада, яку провела голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.
22 Січня, 2021 р., 12:19
З нагоди державного свята - Дня Соборності - у Миргороді відбулося покладання квітів, в якому взяла участь голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.