10 жовтня - День працівників санітарно-епідеміологічної служби

Дата: 10.10.2021 13:56

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби Миргородщини!

Протягом багатьох років працівники служби створюють основи національної безпеки держави. Адже ви кожного дня знаходитеся на передовій боротьби з епідемічною загрозою, різноманітними екологічними та техногенними лихами. Під пильним наглядом служби знаходяться зокрема такі важливі заходи як контроль якості продуктів харчування, показників навколишнього середовища та водозабезпечення. Щиро дякую за вашу фаховість, наполегливість та відданість професії, які слугують запорукою нашого здоров’я та гарного самопочуття.

Бажаю усім працівникам галузі міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди кожній родині. Нехай робота завжди приносить задоволення та повагу колег та однодумців. Хай вдячність осяває ваш життєвий шлях. Зі святом!

Голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА