30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2021 12:34

Шановні працівники бібліотек Миргородщини!

Щиро вітаю вас зі святом, яке відзначається 30-го вересня. Бібліотекарі є провідниками у світ мудрості, світ подорожей, світ мистецтва та науки, світ, двері якого завжди відчинені. Книгозбірні сьогодні стали не лише місцем, у якому зібрані наші духовні надбання та скарби, а насамперед  закладами для культурного розвитку, неформальної освіти, застосування інформаційних технологій. Роль бібліотек у нашому суспільстві багатогранна, її важко переоцінити, адже у безмежному світі книг можна знайти відповіді на усі питання. Безмежна вдячність усім працівникам  кожної бібліотеки великого Миргородського району за клопітку працю, за наполегливість та вірність професії.

У Всеукраїнський день бібліотек, який співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії хочу побажати представникам цієї мудрої професії завжди вірити у все, що ви робите, покладати надію розвиток духовності через книги, любити прекрасний світ навколо себе та бути мудрими у кожному рішенні. Нехай і надалі кожен читач, незалежно від віку та професії, відкриває для себе дивовижний світ, навчається мріяти. Здоров’я, наснаги, добробуту вашим родинам, творчого натхнення для усіх справ та вдячних читачів.

З повагою, голова Миргородської районної ради

Наталія ГИРКА