1 жовтня –Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 12:17

Золота осінь вшановує людей елегантного, поважного віку. Це наші батьки, бабусі та дідусі, наші ветерани. Усім їм ми сьогодні висловлюємо теплі та щирі слова подяки за те, що багато років вони трудилися на благо нас та прийдешніх поколінь, за їхню безмежну доброту, за мудрі поради. Люди старшого покоління завжди знають як правильно вчинити, вони мають великий досвід і залюбки діляться життєвими порадами із нами. А ми, звісно ж, прислухаємося до них і щиро дякуємо за все.

Дорогі наші, рідні люди поважного віку. Із надзвичайним трепетом вітаємо вас із яскравою осінню життя та бажаємо невичерпної енергії на багато років життя, міцного здоров’я, добробуту, радості, миру. Нехай кожен день дарує гарний настрій, хай буде тепло на душі і в серці.

З повагою, голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА