Вітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 07:53

Осінь щедра на дари природи і на свята. У перші дні жовтня яскравими барвами вплітаються слова привітань педагогам, вчителям, мудрим наставникам.

Шановні педагогічні працівники Миргородщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом. На вашу долю випала непроста місія – навчаючи дітей, при цьому навчатися самим. Ви завжди бачите зерно істини у всьому, що робите. Для вас не буває складних завдань. Ви відкриваєте в кожному багатогранну особистість. Дозвольте мені сьогодні привітати величезну когорту вчителів, вихователів, працівників позашкілля, ветеранів освітньої галузі усіх 17 громад нашого краю та побажати усім вам невичерпної енергії на безліч добрих справ. Хай ваші мрії та задуми неодмінно втілюються в життя, а результати приємно дивують масштабами. Творчого неспокою вам, задоволення від роботи, вдячності від тих, кому присвятили своє життя.

Плекайте і надалі розумне, добре, вічне у наших серцях та будьте щасливі у виборі свого покликання!

З повагою, голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА