Загинули захисники України з Миргородщини

Дата: 18.05.2022 11:59

Фото без описуВійна з рашистами приносить важкі звістки у домівки наших краян. Так і цього разу, захищаючи у бою свою рідну країну від ворога, обірвалися життя молодих хлопців. Обидва - родом із Шишаччини Миргородського району.

Ми ніколи не пробачимо ворогу непоправні втрати, кожне життя...

7 травня у боях на Донбасі загинув молодий захисник України родом із Шишаччини Андрій Оленін. Народився він 5 грудня 2000 року в селі Великий Перевіз. Останнім часом проживав у селі Русанівка Липоводолинської селищної територіальної громади Сумської області. Андрієві був лише 21 рік... Поховали Героя 17 травня на батьківщині.

Фото без опису

Захищаючи Україну від російських окупантів, виконуючи бойове завдання на Донеччині, 15 -го травня героїчно загинув наш земляк - мешканець села Пришиб Шишацької територіальної громади Назар Положій, 2000 року народження. Це непоправна втрата для усіх нас.

Фото без опису

Схиляємо голови у скорботі за гідними синами України. Щиро співчуваю родинам загиблих героїв. Їхні імена навіки вписані в історію героїчної боротьби з рашистами.