Вітання голови Миргородської районної ради з Днем матері

Дата: 08.05.2022 10:36

Дорогі жінки, мами!

У другу неділю травня ви звикли приймати вітання з Днем матері від дітей та найрідніших. Вам дарують квіти та адресують теплі слова, підкреслюючи особливу роль у житті. Кожного дня серед нас стає більше мам, попри всі страшні реалії з’являються нові громадяни України. На плечах кожної мами лежить непроста місія не лише народити, а й виховати достойних громадян країни, які потім стануть лікарями та педагогами, робітниками та артистами, а хтось – Героями України.

Війна стирає обличчя і стать. Жінки разом із чоловіками стають на захист своєї землі, аби своїм дітям подарувати майбутнє. Честь і повага всім жінкам, які дарують обійми материнства тим, хто назавжди втратив рідних.

Цінуйте своїх мам, говоріть їм частіше приємні слова і пишайтеся, що вони є поруч! Зі святом!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА