19 травня – Всесвітній День Вишиванки

Дата: 19.05.2022 11:45

Фото без описуШановні жителі Миргородщини!

Сьогодні ми відзначаємо свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Ми з вами одягли вишиванки на знак того, що маємо тверду громадянську позицію, велику духовну свідомість та надзвичайну повагу до своєї історії, культури та традицій. Неважливо чи ми дістали вишитий одяг із бабусиної скрині, чи маємо стилізований образ, це однаково додає нам впевненості, сили та наснаги. До свята бажаю усім нам єдності та спільної роботи на всіх фронтах для наближення перемоги! Впевнена, що тоді ми знову одягнемо вишиванки, на яких розквітнуть елементи миру, добробуту та злагоди!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА

Колектив Миргородської районної ради доєднується до вітань з нагоди свята та бажає всім українцям єднатися та впевнено йти до перемоги, тримаючи в серці надбання поколінь та міцну броню.