19 Червня, 2021 р., 07:00
Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров`я в Україні.
18 Червня, 2021 р., 08:40
Вісімнадцятого червня - день народження депутата Миргородської районної ради Дмитра Петрова
17 Червня, 2021 р., 15:05
17 червня відбулася чергова онлайн-нарада Української асоціації районних та обласних рад. Колектив Миргородської районної ради на чолі з головою ради Наталією Гиркою традиційно взяв участь у нараді.
15 Червня, 2021 р., 09:56
12 червня Миргородська районна організація УТМР у святковій атмосфері відзначила 100-річчя від заснування. Столітній ювілей миргородські активісти зустріли змаганнями із спортивної ловлі риби.
14 Червня, 2021 р., 17:16
ДП "ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО ІМЕНІ ДЕКАБРИСТІВ ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ" – підприємство, яке було створене у 1930 році, а насьогодні є передовим по всій Україні. Очолює його багато років Заслужений працівник сільського господарства України, депутат Миргородської районної ради восьмого скликання Володимир Цибенко.
14 Червня, 2021 р., 15:14
11 червня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при Миргородській районній раді восьмого скликання. До її складу увійшло керівництво районної ради, райдержадміністрації та голови 17 громад Миргородського району.
10 Червня, 2021 р., 10:24
8 червня керівники районної влади відвідали Гоголівську селищну громаду. Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської РДА Віктор Іваненко зустрілися із керівником громади Володимиром Даценком, завітали на засідання земельної комісії, яке проводилося саме в цей час.
09 Червня, 2021 р., 16:53
У понеділок, 7 червня, відбувся робочий візит голови Миргородської районної ради Наталії Гирки та голови Миргородської РДА Віктора Іваненка до Білоцерківської сільської громади.