15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 08:24

Шановні жителі Миргородського краю, учасники бойових дій на території інших держав!

Кожного року в день 15 лютого український народ віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим та генералам, робітникам та службовцям, яким довелося пройти горнило вогню на території інших держав. Цього дня далекого 1989 року солдати на той час радянської армії залишили Афганістан, де точилися криваві бої протягом десяти років. Багатьом солдатам не судилося більше ступити на рідну землю.

Наша пам'ять про мужність та героїзм воїнів є священним обов’язком для всіх наступних поколінь. Сьогодні ми схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг наших земляків! Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх героїв! Честь і слава воїнам-«афганцям», учасникам та ветеранам інших війн, локальних конфліктів та миротворчих місій!

Бажаю вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, добробуту і довгих років життя!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА