Відбулися засідання постійних депутатських комісій

Дата: 04.02.2022 14:10
Кількість переглядів: 810

Фото без опису4 лютого депутати Миргородської районної ради детально опрацювали проекти рішень десятої сесії на профільних комісіях.

Народні обранці обговорили кожне з питань на комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, впровадження цифрових технологій; на комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства та дитинства; на комісії з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів; на комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони довкілля та на комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.

Десята сесія - звітна, адже кожна з постійних комісій звітувала про свою роботу за перший рік каденції, відповідний звіт підготувала і голова ради. Підбивши підсумки за рік, депутати запланували заходи на поточний рік. У профільних комісіях працювали злагоджено та конструктивно.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора