18 Липня, 2021 р., 08:10
Вісімнадцятого липня - день народження депутата Миргородської районної ради Ірини Опришко.
15 Липня, 2021 р., 15:35
Від рідного дому до країни вічного літа більше 5 тисяч кілометрів. Демократична Республіка Конго – держава в самому серці Африки. За плечима кожного військовослужбовця, який побував там, не одна ротація в українському підрозділі армійської авіації, який є частиною 20-тисячної миротворчої місії ООН в Конго.
14 Липня, 2021 р., 14:46
Новоутворений Миргородський район знаходиться у самому серці України та має чимало приводів для гордості – особистості, громади, природні скарби, підприємства. Головним бюджетоутворюючим підприємством центру великого району  є ПрАТ «Миргородкурорт»  на чолі з генеральним директором, заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук Олександром Гавловським.
13 Липня, 2021 р., 12:57
Рішення №17 сьомої сесії Миргородської районної ради восьмого скликання регламентує використання прапорів та гербів на території Миргородського району.
10 Липня, 2021 р., 13:24
У п’ятницю, 9 липня, відбулося засідання Президії та чергової сьомої сесії Миргородської районної ради восьмого скликання, які провела голова райради Наталія Гирка. На пленарному засіданні сесії депутати проголосували за 24 проєкти рішень порядку денного.
10 Липня, 2021 р., 10:52
9 липня депутатський корпус Миргородської районної ради восьмого скликання на профільних комісіях опрацював проєкти рішень по питаннях, внесених на розгляд сьомої сесії.