05 Вересня, 2021 р., 08:11
Шановна спільното підприємців Миргородського району!
03 Вересня, 2021 р., 12:18
Міністерство розвитку громад та територій 1-го вересня розпочало прийом заявок від органів місцевого самоврядування (ОМС) для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки.
03 Вересня, 2021 р., 12:09
Стартував новий етап подання заявок на отримання інтернет-субвенції від Мінцифри.
01 Вересня, 2021 р., 11:41
Першого вересня на подвір’ї Ромоданівського ліцею відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня знань. Перший дзвоник покликав на урок дітей 237 дітей, серед яких 15 першокласників.
31 Серпня, 2021 р., 10:31
Міністерство розвитку громад та територій вкотре звернулося до Міністерства фінансів з пропозиціями врегулювати питання фінансового забезпечення діяльності районних рад для здійснення ними своїх повноважень, закріплених в Конституції України та базовому законодавстві, повідомляють на сайті Децентралізації.
29 Серпня, 2021 р., 20:02
29 серпня біля пам’ятного каменя воїнам АТО/ООС у Сквері Слави Миргорода відбувся тематичний захід до Дня пам’яті захисників України за участі радника голови Миргородської районної ради Євгенії Усатової, керівника апарату Миргородської РДА Віталія Хоменка, секретаря Миргородської міської ради Олександра Гуржія, учасників відокремленого підрозділу громадської організації “Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій” в м. Миргород, депутатів та численної громадськості.