1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 09:49

У перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – свято, яке має багаторічну історію. Традиційно кожного року ми звикли до того, що у кожній громаді по всій країні до нього готуються, влаштовують концерти, тематичні програми, частування, звідусіль чути дитячий сміх.

Цьогоріч наші діти різко стали дорослими. Війна навчила їх бути самостійними, виваженими та надзвичайно відповідальними. Війна відібрала у них неповторне дитинство, вона позбавила їх звичних умов, але не позбавила права на освіту, на відпочинок, на нормальне дитинство.

Я переконана в тому, що скоро настане перемога, ми подолаємо всі виклики, відбудуємо все, чого торкнулася рука окупанта аби кожна дитина врешті відчула себе щасливою.

У цей святковий день вітаю наших маленьких друзів, їх батьків та вихователів! Бажаю малечі віри в нашу перемогу, до якої ми наближаємося кожного дня.

голова миргородської районної ради Наталія ГИРКА