20 Вересня, 2021 р., 12:49
Цього року виповнюється 80 років від бою у Другій світовій війні, що відбувся в урочищі «Шумейкове» на території Сенчанської сільської територіальної громади. До цієї дати 19 вересня відбувся історико-патріотичний фестиваль «Минуле з нами».
19 Вересня, 2021 р., 09:47
Шановні працівники лісового господарства Миргородщини!
18 Вересня, 2021 р., 12:09
18 вересня у Сквері Слави в Миргороді відбулося покладання квітів з нагоди 78-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників. У церемонії взяли участь голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, голова Миргородської РДА Віктор Іваненко, міський голова Миргорода Сергій Соломаха, депутати, представники трудових колективів міста та численна громадськість.
17 Вересня, 2021 р., 18:37
17 вересня відбулося засідання Президії та восьмої сесії, які провела голова Миргородської районної ради Наталія Гирка. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 24 депутати, голова Миргородської райдержадміністрації Віктор Іваненко.
17 Вересня, 2021 р., 16:37
Перед пленарним засіданням восьмої сесії депутати Миргородської районної ради опрацювали питання, внесені на порядок денний, у профільних комісіях.
17 Вересня, 2021 р., 15:32
Шановні представники мужньої професії рятівників Миргородщини!
16 Вересня, 2021 р., 17:15
На території ПрАТ «Миргородкурорт» відбувся інтеграційний форум, що об’єднав представників влади, бізнесу, профільних інституцій комунальної галузі.
11 Вересня, 2021 р., 09:05
Із найдавніших часів і дотепер фізично загартовані люди займають поважне місце у нашому суспільстві. Адже спорт виховує витривалість, налагоджує режим та зміцнює характер. Відрадно, що на теренах Миргородського району є спільнота спортсменів, які радують своїми досягненням у різних видах спорту, тренерів, які докладають максимум зусиль до виховання підростаючого покоління, ветеранів, які передали найкращі знання, а також вдячних вболівальників, які уважно слідкують та відзначають численні перемоги.
10 Вересня, 2021 р., 16:56
Аби дізнатися більше про життя у громадах Миргородського району, про роботу депутатського корпусу восьмого скликання, про діяльність Миргородської районної ради, дивіться короткий дайджест новин у програмі «НОВИНИ МИРГОРОДЩИНИ».