8 травня - День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2022 09:21

Шановні жителі Миргородщини!

У День пам’яті та примирення ми схиляємо свої голови у пошані до всіх полеглих на полях битви у Другій світовій війні, всіх закатованих у концтаборах, всіх, кого війна накрила чорним крилом…

Сьогодні наші захисники, тримаючи марку славних визволителів та достойних нащадків своїх дідів-прадідів знову воюють за перемогу, за нашу землю, за мирне небо. Допоки тримають оборону вони, допоки й ми тримаємо тил.

Зробімо все можливе і неможливе, аби наші спільні зусилля наближали перемогу! Загадаймо в молитві тих, кого немає з нами. Вічна слава загиблим у роки Другої світової. Вічна пам'ять тим, кого ми втратили у війні з рашистами. Ми будемо пам’ятати кожне ім'я, а величний подвиг захисників житиме у наших серцях!

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА