21 листопада – День працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 08:22
Кількість переглядів: 373

Фото без описуШановні працівники сільського господарства Миргородщини та ветерани галузі!

Традиційно у листопаді ми вітаємо вас із професійним святом. Цього дня наголошу на особливо вагомій ролі, яку виконує аграрний сектор у розвитку нашого краю та формуванні його економічної стабільності. Важка праця хлібороба з давніх давен і до сьогодні є визначальним вектором державного розвитку. Адже українці – це дбайливі господарі, це люди, які безмежно люблять рідну землю та натхненно на ній працюють. Ви формуєте міцний осередок трудівників, які забезпечують своїх краян усім необхідним для життя. Ваші невтомні працьовиті руки, багатий життєвий досвід та народна мудрість живлять українську ниву та підкреслюють правдивість вислову: коли є врожай, тоді є мир та злагода у домі.

Щиро дякую усім працівникам професії, всім, хто за покликом серця пов’язав своє життя з сільським господарством нашого краю, за невтомну самовіддану працю, за щедрість душі, за збереження та примноження традицій українського села.

Хай з року в рік колосяться ниви, хай втілюються в життя омріяні задуми, а ваші плани приносять радість родині та добробут – нашому краю. Бажаю божого благословення та міцного здоров’я на кожен день вашого життя.

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора