Заслуженому художнику Віктору Брикульцю виповнилося 97 років

Дата: 23.11.2021 13:39

23 листопада свій 97-й день народження зустрів Заслужений художник України, кавалер Ордена Фаберже та Ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, лауреат всеукраїнської премії імені Опанаса Сластьона, почесний громадянин Миргорода Віктор Брикулець.

Віктор Михайлович почуває себе добре та радий зустрічати гостей. А їх цього дня завітало багато. Із привітаннями, подарунками та теплими словами іменинника прийшли привітати голова Миргородської районної  ради Наталія Гирка, секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій, начальник відділу культури міської ради Лариса Педченко.

«Пишаюся тим, що на Миргородщині будував свій творчий шлях Віктор Брикулець. Це унікальна постать серед художників національного рівня, а його художній доробок – безцінний скарб для багатьох поколінь українців», - відзначила Наталія Олексіївна.

Віктор Брикулець – видатний живописець, графік, маляр. Його творчість – це ціла епоха у культурному житті країни. Поряд із численними живописними роботами, у творчому доробку митця – графічні, декоративно-монументальні, іконостаси, ікони, написані для храмів Полтавщини. Віктор Михайлович – єдиний у країні має п’ять нагород від Меморіального фонду Карла Фаберже. Художні роботи автора зберігаються у численних експозиціях і фондах музеїв, приватних колекціях поціновувачів мистецтва.