05 Травня, 2022 р., 09:59
Триває співпраця з Полтавською обласною радою у питанні забезпечення продуктами харчування осіб, яким надали прихисток громади Миргородщини. Станом на початок травня їх офіційно зареєстровано більше 21 тисяч осіб. Кілька днів тому у рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні до Миргорода надійшло борошно, а вже 4 травня надійшов наступний вантаж - консерви.
05 Травня, 2022 р., 08:58
Відповідно до статті 26 Закону України «Про правовий режим воєнного стану». Миргородський міськрайонний суд Полтавської області працює у штатному режимі.
03 Травня, 2022 р., 10:18
До Миргородського району надійшла гуманітарна допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні. Програма має на меті адресувати продовольчу підтримку громадам, які прийняли вимушених переселенців з гарячих точок країни.  Завдяки співпраці Полтавської обласної ради та World Food Programme програма охоплює територію всієї Полтавщини, Миргородська районна рада здіснює координацію із 17-ма громадами краю.
01 Травня, 2022 р., 11:20
Першого травня – день народження депутата Миргородської районної ради Олександра Петренка
28 Квітня, 2022 р., 09:01
27 квітня у селі Єрки Миргородської громади, попрощалися із Олександром Степаньком, 1988 року народження. Зі сльозами на очах, вся громада живим коридором і на колінах зустріла Воїна–Героя, життя якого обірвалося 16 квітня. Солдат Олександр Степанько служив гранатометником відділення роти батальйону військової частини А 4053. Разом з багатьма патріотами захищав українську землю від окупантів на Луганщині. 16 квітня вороги накрили градами Сєверодонецьк. Наш земляк загинув під час обстрілів, отримавши несумісне із життям поранення.
28 Квітня, 2022 р., 08:51
Починаючи з 27 квітня Полтавська обласна військова адміністрація розпочала безкоштовно роздавати продуктові набори для переселенців, які зареєстровані у містах Лубни та Миргород. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
26 Квітня, 2022 р., 13:11
У Сквері Чорнобильської Слави, що в Миргороді, 26-го квітня відбулося покладання квітів з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у ньому взяли голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, заступник начальника Миргородської районної військової адміністрації Михайло Коркішко, міський голова Миргорода Сергій Соломаха, учасники міських громадських спілок чорнобильців. Присутні хвилиною тиші вшанували пам"ять ліквідаторів, яких сьогодні немає з нами.
26 Квітня, 2022 р., 12:21
Шановні жителі Миргородщини, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
24 Квітня, 2022 р., 08:30
 Шановні жителі Миргородського краю!