Вітаємо бійців територіальної оборони зі святом

Дата: 01.10.2023 07:01

Шановні бійці територіальної оборони Миргородщини, щиро вітаю Вас з професійним святом!
Міцна територіальна оборона – це сила, що присутня у кожній нашій громаді та на яку розраховує вся країна.

Сформовані безпосередньо під час війни, ви стали невід’ємною частиною Збройних сил України, ваші патріотизм та військова підготовка – надійна та гарантована допомога у захисті рідної землі від російської агресії.

Висловлюю  Вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддане служіння в ім’я  миру  і щасливого майбутнього.

Від усього серця зичу Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, звершення усіх Ваших сподівань та натхненної віри у себе, у світле майбутнє нащадків.

Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі!
Зі святом вас, хоробрі та мужні! Разом до ПЕРЕМОГИ!

З найщирішими привітаннями

голова Миргородської районної ради                                    Наталія ГИРКА