З Днем юриста!

Дата: 08.10.2023 07:01

Сьогодні, 8 жовтня, фахівці, чия діяльність пов’язана з юридичною практикою, відзначають професійне свято.
Цей день святкують судді, прокурори, адвокати, слідчі, нотаріуси, юрисконсульти та правознавці.

Вітаю всіх, причетних до цієї важливої і суспільно-необхідної діяльності з професійним святом – Днем юриста!

Бути юристом - почесно і, одночасно, надзвичайно відповідально.

Забезпечення прав та свобод кожного громадянина, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас.

Від того, наскільки ви будете професійними й успішними у цій непростій роботі, залежить не лише наше з вами майбутнє, а й утвердження у світі іміджу України, як правової та демократичної держави.

Тож, з нагоди професійного свята, бажаю усім творчої наснаги, успіхів та досягнень на ниві дотримання законності, боротьби за справедливість і утвердження правди!

Миру і найскорішої ПЕРЕМОГИ!

З найкращими побажаннями

Голова Миргородської районної ради                                Наталія ГИРКА