З Днем Захисників і Захисниць України!

Дата: 01.10.2023 07:03

Шановні воїни, ветерани, добровольці, всі, хто захищає нашу країну від загарбників!
Вітаю вас із Днем Захисників і Захисниць України!

Ви - достойні нащадки українського козацтва. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних та сильних руках. У цей день хочеться сердечно подякувати Вам за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, з якими Ви виборюєте Перемогу.

Прийміть щирі побажання здоров’я, незламного духу, мирного неба, вірних бойових побратимів та невтомних янголів-охоронців!

Також вітаю всіх краян із особливим святом українців – Днем Покрови Пресвятої Богородиці, єдиним релігійним святом, що є одночасно і національно-патріотичним, і державним. Сьогодні ми просимо Богородицю Діву своєю благодаттю спуститися на нашу домівку та захистити її від всього злого! Нехай жоден загарбник не завдасть вам шкоди, а молитви про Перемогу захищають наших захисників і захисниць!

Пам’ятаймо та шануймо кожного воїна, що віддав своє життя за незалежність України. Пам'ять про вас буде жити в серцях вдячних українців.

Пишаємося вами - нашими Захисниками і Захисницями!
Слава Україні та її Героям!

З глибокою пошаною
голова районної ради                                    Наталія ГИРКА