30 Червня, 2022 р., 13:38
2022-2023 навчальний рік Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка здійснюватиме зокрема у Миргороді, Лубнах та Полтаві. Випускники 9-х та 11-х класів зможуть здобути якісну вищу освіту на базі цих трьох міст. Навчальний заклад має понад 100-річну історію, потужний викладацький склад та надає ґрунтовну освіту за низкою спеціальностей.
29 Червня, 2022 р., 11:00
Цими днями Миргородська районна рада отримала черговий транш благодійної допомоги від партнерів - БФ ім. Хідіряна Оганеса Мисаковича та Rotary Club of Randolf VT. У пакунках – одяг та взуття, речі особистої гігієни для дітей та дорослих.
29 Червня, 2022 р., 08:15
Двадцять дев'ятого червня - день народження депутата Миргородської районної ради Катерини Перевозник
28 Червня, 2022 р., 11:24
Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив у своєму телеграм-каналі про те, що 28 червня в Полтавській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок ворожого обстрілу ТРЦ "Амстор" у місті Кременчук.
28 Червня, 2022 р., 09:58
Шановні жителі Миргородського району, дорогі земляки!
28 Червня, 2022 р., 09:19
З нагоди державного свята - Дня Конституції України ранком 28-го червня у Миргороді відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.
27 Червня, 2022 р., 08:25
Двадцять сьомого червня – день народження у голови Миргородської районної ради, депутата Миргородської районної ради восьмого скликання Наталії Гирки
27 Червня, 2022 р., 08:23
Мар’яна Андріївна свій 81-й день народження планувала зустріти у колі родини в Харкові, а зустріла на Миргородщині - у Ромодані. Каже, тут їй добре, та все ж додому хочеться. У тихий день в Ромодані вона може почути хіба як на вокзалі оголошують розклад поїздів, тоді як у рідному мікрорайоні Харкова частенько громихає. Її тихий будиночок у центрі селища регулярно провідують «з інспекцією» представники влади, приносять допомогу, що надходить у громаду для таких як і вона переміщених осіб.
25 Червня, 2022 р., 08:17
Двадцять п'ятого червня - день народження депутата Миргородської районної ради Володимира Троценка
24 Червня, 2022 р., 14:06
У Кибинцях Миргородської міської громади зареєструвалися і проживають 82 переміщені особи. Кожен має свою історію і свій біль. Війна змусила їх покинути нажите роками, але розуміючи цінність життя своїх рідних, довелося розпочати його на новому місці. У Кибинцях знайшли житло і теплий прийом, а от продукти – це те, що завжди на часі. Миргородська районна рада спільно з Миргородською військовою адміністрацією систематично надає благодійну гуманітарну допомогу різного характеру, це продукти харчування, і речі особистої гігієни, і одяг.