У районній раді обговорили стан діяльності районних комунальних підприємств

Дата: 08.12.2023 14:36

8 грудня голова районної ради Наталія ГИРКА провела виробничу нараду, на якій розглядалися питання щодо діяльності комунальних підприємств, засновником (або співзасновником) яких є районна рада.

Зокрема, це стосувалося чотирьох юридичних осіб: Фонд підтримки підприємництва по Миргородському району, КО „Миргородська станція швидкої медичної допомоги„, КП „ЖКГ та Архітектурне бюро Миргородського району” та КП „Миргородське автотранспортне підприємство”.

Фото без опису

Проведення такої наради стало логічним продовженням заходів з адміністративно-територіальної реформи. У ході об’єднання районів відбулася передача ряду районних комунальних підприємств громадам, а ті, що не здійснювали діяльність – припинено шляхом ліквідації. У то й же час, на сьогодні залишаються комунальні підприємства, які протягом тривалого періоду фактично не здійснюють діяльність, а їх статутні завдання втратили актуальність.

Голова районної ради Наталія ГИРКА ініціювала проведення аналізу стану діяльності комунальних підприємств, заснованих районною радою. Враховуючи те, що ряд повноважень по управлінню комунальним майном передано районній державній адміністрації, на нараду були запрошені представники Миргородської РВА, а також Ромоданівської ТГ, яка разом з РВА та районною радою є засновником комунальної установи.

Фото без опису

У обговоренні винесених на нараду питань взяли участь керуючий справами районної ради А.ЄМЕЦЬ, керівник апарату Миргородської РВА В.ХОМЕНКО, перший заступник Ромоданіського селищного голови О.ХИЖА, начальник юридичного відділу Миргородської РВА О.УШАКОВ.

За результатами наради дано доручення провести аналіз результатів діяльності названих підприємств та надати пропозиції щодо їх подальшої роботи.