14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2023 07:30

Шановні жителі Миргородщини, ліквідатори аварії на ЧАЕС!
Одну з найбільших у світі техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській атомній електростанції – знає і пам’ятає весь світ.

Сьогодні, 14 грудня, ми вшановуємо учасників ліквідації цієї аварії - відважних, мужніх і героїчних ліквідаторів, які ціною власного здоров'я та життя врятували людство від наслідків наймасштабнішої ядерної аварії.

Низький уклін та глибока вдячність всім учасникам ліквідації. Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту та мирного неба! Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Зі щемом у серці ми згадуємо в ці дні тих, хто згорів від безжальної атомної енергії або хвороб, які вона викликає: вічна пам'ять і спокій справжнім героям!
Ми у невідплатному боргу перед Вами.

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА