03 Червня, 2022 р., 08:38
Третього червня – день народження депутата Миргородської районної ради Володимира Рудяка
01 Червня, 2022 р., 16:12
Першого червня у пологовому відділенні КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" перебуває чотири мами з новонародженими малюками. Головний лікар Віктор Харченко говорить, така кількість малюків одночасно - це добрий знак.
01 Червня, 2022 р., 09:49
У перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – свято, яке має багаторічну історію. Традиційно кожного року ми звикли до того, що у кожній громаді по всій країні до нього готуються, влаштовують концерти, тематичні програми, частування, звідусіль чути дитячий сміх.
31 Травня, 2022 р., 09:48
Експерти U-LEAD надали фахові консультації для громад, повідомляють на сайті децентралізації.
31 Травня, 2022 р., 08:18
Тридцять першого травня – день народження депутата Миргородської районної ради Олександра Сілютіна
30 Травня, 2022 р., 08:40
Кінець травня. Відчувається теплий подих літа і приємний аромат бузку. Кущами пишного кольорового бузку оточена школа у селі Савинці, куди цими днями запросили родини старостинського округу №5 Великосорочинської громади. Всі йдуть з дітками – доросліших тримають за руку, а зовсім малих несуть на руках. Сьогодні їх будуть вітати зі святом, з Міжнародним днем захисту дітей. Ці батьки, як ніхто, знають як і від чого захистити своїх найрідніших. Вірніше сказати, довелося дізнатися. Тимчасовим захистом для них став переїзд до центральної України, на Миргородщину.
19 Травня, 2022 р., 11:45
Шановні жителі Миргородщини!
18 Травня, 2022 р., 11:59
Війна з рашистами приносить важкі звістки у домівки наших краян. Так і цього разу, захищаючи у бою свою рідну країну від ворога, обірвалися життя молодих хлопців. Обидва - родом із Шишаччини Миргородського району.
17 Травня, 2022 р., 08:16
Сімнадцятого травня – день народження депутата Миргородської районної ради Лесі Зливко