Сьогодні - День визволення Україним від німецько-фашистських загарбників

Дата: 28.10.2023 07:00

Шановні земляки! Сьогодні ми вшановуємо День визволення України від німецько-фашистських загарбників!
Щорічно, у цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорстокій боротьбі з фашистами. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам - учасникам Другої Світової війни, дітям війни, усім, хто героїчно боронив свою землю і самовіддано працював у тилу. Поминаємо тих, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.

Змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться у наших серцях.

Українці ніколи не забудуть якою ціною для нашого народу здобувалася перемога.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями славних воїнів-визволителів, для яких найвищим сенсом буття є захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаю всім вам  та вашим родинам здоров’я, добробуту, мирного неба, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим, а головне – мирним.

голова Миргородської районної ради                       Наталія Гирка

#Миргородськарайоннарада