З Днем соціального працівника

Дата: 05.11.2023 07:05

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери Миргородщини!
Прийміть щирі привітання з професійним святом! Ваша праця завжди сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. А сьогодні, в умовах воєнного стану, ви особливо потрібні в суспільстві.

Саме зараз вашої допомоги потребують багато людей, чиє життя кардинально змінила, а декому взагалі поламала цинічна війна. Вашу чуйність тепер відчувають не лише пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни, а й внутрішньо-переміщені особи, які залишились без рідних домівок.

З великою пошаною зичу вам, шановні працівники соціального фронту, невичерпних душевних сил та енергії, міцного здоров’я, злагоди, домашнього затишку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай ваша компетентність та працьовитість і надалі служать людям, а дароване вами тепло повертається людською любов’ю та вдячністю.

Достатку і благополуччя вашим родинам і всім нам - мирного неба!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Голова Миргородської районної ради             Наталія ГИРКА