24 Серпня, 2022 р., 08:17
Двадцять четвертого серпня - день народження депутата Миргородської районної ради Олега Карабки
23 Серпня, 2022 р., 11:46
23 серпня у Миргородській районній раді відбувся тематичний захід з нагоди державних свят.
23 Серпня, 2022 р., 10:57
Шановні жителі Миргородщини!
22 Серпня, 2022 р., 14:43
Напередодні державних свят – Дня Прапора та Дня Незалежності України відбулася акція на підтримку молодих мам, які народили малюків після початку повномасштабного вторгнення, перебуваючи на території Миргородського району як внутрішньо переміщені особи.
20 Серпня, 2022 р., 08:15
Двадцятого серпня - день народження депутата Миргородської районної ради Ольги Моргун
18 Серпня, 2022 р., 11:40
17 серпня з ініціативи народного депутата Олега Кулініча до Миргородської громади завітала делегація у складі міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, міністерки соціальної політики Оксани Жолнович, заступниці керівника Офісу Президента України Юлії Соколовської, голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна, директора департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктора Лисака.
17 Серпня, 2022 р., 08:39
16 серпня відбулася нарада із керівниками громад Миргородського району щодо старту навчального процесу. Провів нараду начальник Миргородської районної військової адміністрації Віталій Дяківнич за участі голови Миргородської районної ради Наталії Гирки та радника начальника РВА Віктора Іваненка.
12 Серпня, 2022 р., 08:33
Шановна молодь Миргородщини!
11 Серпня, 2022 р., 10:23
10 серпня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка провела зустріч з керівниками територіальних центрів соціального обслуговування населення Миргородської, Великосорочинської та Шишацької громади Людмилою Курдюмовою, Вікторією Ємець, Світланою Васильченко, а також керівником Управління соціального захисту населення Миргородського району Людмилою Горобець.