30 Вересня, 2022 р., 14:30
До вашої уваги черговий випуск програми "Новини Миргородщини" про актуальні події у громадах нашого краю.
29 Вересня, 2022 р., 13:10
Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.
27 Вересня, 2022 р., 14:37
26 вересня Миргородську районну раду відвідали колеги із Лубенської райради. Делегація у складі голови райради Тетяни Качаненко, заступника голови Оксани Цимбал та головного бухгалтера Тетяни Корнієнко ділилися досвідом у забезпеченні переміщених осіб необхідною допомогою у віддалених населених пунктах громад Лубенщини.
26 Вересня, 2022 р., 10:44
21 вересня Верховна Рада України прийняла в цілому зміни до Податкового кодексу України (законопроект № 7668-д), згідно з якими місцеві бюджети знову отримуватимуть надходження від акцизного податку з пального.
25 Вересня, 2022 р., 08:21
Двадцять п'ятого вересня - день народження депутата Миргородської районної ради Ігора Федія
22 Вересня, 2022 р., 16:36
У Великобудищанській громаді Миргородського району проживає 917 переміщених осіб. Більшість із них приїхала ще у перші місяці повномасштабного вторгнення з тих регіонів країни, де йшли жорстокі бої. Уже понад півроку вони проживають на Полтавщині, мають відповідні довідки від держави із підтвердженням свого особливого статусу. Громада облаштувала місця для колективного проживання родин у гуртожитку професійного аграрного ліцею. Нині це тимчасова домівка для 48-ми людей, 16 з яких – діти.
20 Вересня, 2022 р., 08:40
Цьогоріч у Миргороді розпочав свою роботу центр позашкільної освіти. Заклад об’єднав три напрямки – туристично-краєзнавчий, екологічний та технічний. Нині його відвідує близько 800 дітей.
19 Вересня, 2022 р., 13:11
Миргородський центр естетичного виховання відкрив двері для своїх гуртківців. Тематичне свято провели на подвір’ї одного із закладів, де на час капітального ремонту приміщення ЦЕВу відбувається робота закладу позашкільної освіти.