Привітання жителів Миргородщини з Великоднем

Дата: 05.05.2024 04:00

Фото без опису Шановні жителі Миргородського краю!
Сердечно вітаю вас зі Світлим Воскресінням Христовим!

Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань, пробуджує в нас прагнення бути добрішими і милосерднішими.

На жаль, сьогодні це світле і радісне свято затьмарене війною.

Але ми віримо, що, завдяки професійності Збройних сил України, самовідданості волонтерів, щоденній праці усіх, хто залишився в тилу, до перемоги вже недалеко.

Усі разом непохитно віруємо в те, що Всевишній не залишить нас, відчуваємо Його захист і підтримку.

Бажаю кожній родині міцного здоров’я, душевної чистоти і гармонії, щоб разом зі щирою молитвою у ваші домівки світлим гостем завітала Господня ласка. Щоб якнайшвидше настав мир і спокій на нашій українській землі, а ваші оселі наповнилися затишком, дзвінким сміхом, добрими вістями.

Не забудьмо пом’янути душі українців, невинно загиблих від рук російського агресора…

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою голова Миргородської районної ради          Наталія ГИРКА