У Миргороді вшанували День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 17:30

Аварія на Чорнобильській АЕС стала важкою спадщиною для майбутніх поколінь українців. Вогонь Чорнобиля, опаливши українську землю, залишається для нації болючою історією.

Фото без опису

26 квітня з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії в адміністративному центрі Миргородського району місті Миргороді відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятного монументу у Сквері чорнобильської Слави за участю голови Миргородської районної ради Наталії ГИРКИ, заступниці Миргородського міського голови Наталії МОЛОЧКО, начальника Миргородського райвідділу поліції Віталія ЯРМОЛЮКА, ліквідаторів та громадськості міста.

Фото без опису

Присутні вшанували мужність і героїзм учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які, ризикуючи життям і здоров'ям, виконали свій обов'язок, захистивши людство від катастрофи.

Фото без опису

Низький уклін всім вам, хто боровся зі страшною бідою. Пам'ять про ваш подвиг навіки збережеться в серцях людей!

Шануємо, пам’ятаємо…