Вітаємо працівників пожежної охорони з професійним святом

Дата: 17.04.2024 09:00

Фото без описуВ Україні 17 квітня відзначають професійне свято - День пожежної охорони

Шановні працівники пожежної охорони Миргородського району!

Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія – це врятовані людські життя.

Сьогодні десятки тисяч пожежників героїчно виконують свій обов’язок у фронтових та прифронтових районах України: ліквідовують пожежі, внаслідок безкінечних ворожих обстрілів, рятують людей з-під завалів розбомблених будинків. Подекуди ціною власного здоров’я та життя.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.

Миру та Перемоги!

З повагою

голова Миргородської районної ради                                 Наталія ГИРКА