28 Жовтня, 2022 р., 17:26
До вашої уваги черговий випуск програми "Новини Миргородщини" про актуальні події у громадах нашого краю.
28 Жовтня, 2022 р., 11:23
На Миргородщині триває всеукраїнська акція з осінньої посадки дерев на виконання програми Президента України «Зелена країна». 27 жовтня до акції долучилися працівники Миргородської районної ради Євгенія Усатова та Валентина Володько. Спільно з ДП «Миргородське лісове господарство» та працівниками Миргородської районної військової адміністрації вони заліснили галявину, площею 0,9 га, висадивши 500 саджанців берези та 4630 саджанців сосни на території Великобагачанського лісництва.
28 Жовтня, 2022 р., 10:27
На календарі вже 28 жовтня. Щороку в цей день ми відзначаємо звільнення України від нацистських окупантів. Ми віддаємо шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни. Сьогодні ми робимо це, тримаючи в руках не квіти, а зброю. Сьогодні зберегти пам'ять про подвиги наших предків означає захистити їхні здобутки. Ми згадуємо вигнання нацистів, наближаючи вигнання рашистів.
26 Жовтня, 2022 р., 10:59
Під час Глобального тижня медіаграмотності друзі та партнери «Фільтра» планують провести ряд ініціатив. Ознайомлюйтесь та долучайтесь!
25 Жовтня, 2022 р., 10:09
23 жовтня відбулася зустріч у форматі відео конференції із партнерами Миргородської районної ради – американською організацією Rotary Club.
24 Жовтня, 2022 р., 08:50
Двадцять четвертого жовтня - день народження депутата Миргородської районної ради Олександра Окаянченка
21 Жовтня, 2022 р., 16:15
Миргородська районна рада спільно з Миргородською районною військовою адміністрацією провели акцію «Даруємо тепло». Суть акції – надання адресної допомоги жителям громад нашого району, які тікали від війни з інших областей держави. У кожному пакунку - теплі речі: куртки, шапки, шарфи, рукавиці для дорослих та дітей, пледи. Всього їх сформували близько 150-ти, відповідно до заявок від громад.
21 Жовтня, 2022 р., 08:58
Операція «Запад» – одна з наймасовіших і короткотермінових сталінських депортацій цивільного населення Західної України з метою знищення «соціальної бази» українського визвольного руху. Виселенню підлягали за попередньо складеними списками члени родин оунівців та повстанців.
17 Жовтня, 2022 р., 11:31
14 жовтня на Алеї Героїв кладовища по вул. Петрівській у Миргороді відбулося відкриття пам’ятника Герою російсько-української війни, військовослужбовцю 54-ї окремої механізованої бригади ім. Гетьмана Івана Мазепи, молодшому сержанту Олегу Івановичу Гужвію.
17 Жовтня, 2022 р., 09:04
Сімнадцятого жовтня - день народження депутата Миргородської районної ради Олександра Фошина