1 червня - міжнародний День захисту дітей

Дата: 01.06.2024 07:30

Фото без описуДорогі діти Миргородщини!
У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!
Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з вашим радісним святом.

Ви – наше майбутнє, зміст нашого життя, надія й віра в день завтрашній.
І так хочеться, щоби ваше дитинство та юність, ваші подальші життєві дороги були світлими та безхмарними і неодмінно під мирним українським небом.

Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, яскравих та змістовних канікул.

Шановні батьки! Цей день покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.
Я впевнена, що, об’єднавши зусилля у цей нелегкий час, ми зробимо все, аби дати нашим дітям все можливе для їх самореалізації, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.
Тож бажаю вам міцного здоров'я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України!

Голова Миргородської районної ради                Н.О. ГИРКА