23 Грудня, 2022 р., 17:07
23 грудня відбулася 14-та сесія районної ради восьмого скликання. Питання порядку денного, внесені до розпорядження, депутати опрацювали на профільних комісіях, детально обговорили та затвердили на засіданні Президії.
23 Грудня, 2022 р., 14:59
22 грудня у Миргородській лікарні інтенсивого лікування відкрили гінекологічний кабінет безбар'єрного доступу для жінок. На відкритті кабінету побували голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, керівник Миргородської лікарні інтенсивого лікування Віктор Харченко, завідувач гінекологічним відділенням лікарні Олена Афанасьєва, представники громадської організації "Бюро гендерних стратегій та бюджетування" з м.Полтава.
22 Грудня, 2022 р., 08:10
Шановні працівники енергетичної галузі Миргородщини!
20 Грудня, 2022 р., 15:35
Діти-сироти, діти з інвалідністю, позбавлені батьківського піклування, які приїхали із зони активних бойових дій та тимчасово проживають у громадах Миргородського району, отримали благодійну допомогу. Продукти харчування для наймолодших та санітарно-гігієнічні набори для 100 родин та 200 дітей адресно доставили депутати районної ради у кожному регіоні нашого краю.
20 Грудня, 2022 р., 08:01
Двадцятого грудня - день народження  депутата Миргородської районної ради Івана Чишка
19 Грудня, 2022 р., 16:42
19 грудня голова Миргородської районної ради Наталія Гирка зустрілася із жителями Миргородської територіальної громади, які з початком повномасштабного вторгнення ворога переселилися сюди із місць активних бойових дій. Відвідала гуртожиток у с.Хомутець та місцеву гімназію.