Збірна команда депутатів Миргородщини посіла перше місце на Обласній Спартакіаді

Дата: 06.06.2024 17:00

6 червня на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася Обласна Спартакіада серед депутатів різного рівня.

Фото без опису

Згідно з Положенням до участі у змаганнях допускалися команди від усіх чотирьох районів області.

Фото без опису

До складу збірної команди Миргородського району увійшли депутати районної, сільських, селищних та міських рад 17 територіальних громад.

Фото без опису

У спортивній боротьбі депутати відстоювали першість у наступних видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Приємно відзначити, що команда Миргородського району посіла перше загальнокомандне місце. Дякуємо територіальним громадам району в особі їх голів, що делегували своїх представників до складу збірної команди району, зокрема: Великобагачанській ТГ, Великобудищанській ТГ, Гадяцькій ТГ, Комишнянській ТГ, Краснолуцькій ТГ, Лохвицькій ТГ, Лютенській ТГ, Миргородській ТГ, Петрівсько-Роменській ТГ, Ромоданівській ТГ та Сенчанській ТГ.

За підсумками Спартакіади буде сформовано команду, яка презентуватиме Полтавську область на всеукраїнських змаганнях.

Вітаємо команду Миргородського району та бажаємо подальших спортивних успіхів і перемог!